1 / 6
Viljuskar marka TCM
1 €
Цената не е фиксна
31.07.2021 13:00

Петровец / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava viljuskar TCM, dizel, vo odlicna sostojba.
Voziloto e na firma. Moze da se vidi sekoj raboten den od 8-16 casot.
Kontakt: Vidan 078 382 299
Igor 078 524 231

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Vidan
Потврден огласувач
078382299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам