1 / 6
Shitet Mercedes a200
3 €
24.11.2021 11:32

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 200

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Shitet mercedes A 200
Viti 2004
Avangard
Full oprem
Karrigat me kozh + nxemje
Navigacina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Shkumbin
Потврден огласувач
072223688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам