1 / 3
Viluski za kran 2 tona novi
1 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 12:04

Тетово / Тетово

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN - 366

1 €

VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN -396

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам