1 / 12
ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ
По Договор
21.05.2022 19:37

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет PIMOT,TSE,ISO,JWL,VIA.
Прашања и информации
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Mareli
Вардарска бр.76
Потврден огласувач
076 359 101
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI 19'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG

630 €

NOVI 16'' 4X98 FIAT

390 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам