1 / 7
PREVOZ NA TOVARNI MASINI,VILJUSKARI,MEHANIZACIJA
По Договор
21.09.2021 10:29

Гостивар / Гостивар

VRSIME PREVOZ NA SEKAKOV VID NA TOVARNI MASINI,VILJUSKARI,TRAKTORI,MEHANIZACIJA 078-391/140 078-427/074!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
078391140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам