1 / 9
Ford Transit 2.4tdci 103kw 2011
По Договор
16.08.2021 16:04

Куманово / Куманово

Ford Transit 350L
Godina: 2011
KM: 142.000 (servisna historia)
Motor: 2.4 tdci.. KW: 103
Servisiran vo CH novi 4 diskovi novi gurtni ulje filteri.
Elektronski prozori Dalinski kluc poseduva 2 kluca
***BEZ ZAMENA***
Tel: 070 985 522

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

AT-SI group
Industriska bb
Потврден огласувач
070985522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам