1 / 10
VILUSKAR LINDE 3.5 TON DIZEL - 389
1 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 12:04

Тетово / Тетово

ID: 389
Viluskar
Marka: LINDE
Model: H35 DIZEL
Motor GOLF 6
God na Proizv: 2017
Nosivost: 3500 Kg
Visina na diganje: 4000 mm
Bocen pomak + Avtomatski otvarac na viluskite
Cenata e bez ddv
Garancija

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 4 TONA DIZEL - 368

1 €

VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN -396

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам