1 / 12
FIAT SEDICI 1.9 DIZEL 88 KW 2008 4 X 4
123 €
17.01.2022 13:07

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Sedici

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

❗❗❗NOVO❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗
FIAT
SEDICI
1.9M-JET
88 KW/120 KS
2008 GODINA
182200 KILOMETRI

OD OPREMA POSEDUVA:
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-4X4
-KLIMATRONIK
-SERVO VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-MAGLENKI
-TEMPOMAT
-EL NA RETROVIZORI
-EL NA STAKLA
-ALUMINIUMSKI BANDAZHI
-6 STEPEN MENUVACH
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE.
-ORIGINALNO RADIO CD
ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA 072/267-089

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MMS AVTOMOBILI
UL.1 br.39a
Потврден огласувач
072267089
Испрати Е-маил до огласувачот

MINI COOPER 1.6 BENZIN 85KW 2003 GODINA

123 €

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 81KW 2010 GODI A

123 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам