1 / 10
Golf 5
4.850 €
4.900 €
Денес 03:22

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf 5
1.9 TDI 105 KS
So 6 brzini
2007God
Reg do 11/2021
Prking senzor nazad
Tempomat
Klimatronik
Euro kuka so ates
Broj za konktakt 071271272

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071374318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам