1 / 1
KUPUVAM BANDAZ 5X105
1 МКД
04.04.2022 08:48

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 5 дупки

Kupuvam rezervno malo trkalo 5x105 r16 za Opel ili cetiri celicni bandazi so dimenzija 5x105 R16 za Astra J

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се бара од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
076430030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам