1 / 4
MAN TGA01 18.350
1 €
20.08.2021 09:59

Гази Баба / Скопје

Се продава влекач MAN

Поминати километри: 385,000
Година на производство: 07.2007
Мотор: 257kw - 349hp - Euro 4

Инфо: 075231833 - Ѓоко

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Nik Trans
Потврден огласувач
075254744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам