1 / 5
Бандаш за камион 22.5
2.500 МКД
Цената е фиксна
23.08.2021 20:39

Бутел / Скопје

Се продава бандаш 22.5 за камион !!!
Бандашот е скроз исправен
Made in France !!! 🔝🔝🔝
Цена за бандашот е 2500ден !!!
Фиксно !!!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Edvin
Потврден огласувач
075220063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам