1 / 4
Guma za motor 170 / 60 R 17
50 €
06.01.2022 17:45

Куманово / Куманово

Se prodava guma za motor
170/60 R 17
Marka Pirelli Scorpion Trail II
Vo dobra sostojba
DOT 0519
Cena 50€
Inf na tel 074241142

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

x
Потврден огласувач
077811995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам