1 / 7
Stan pod kirija
250 €
20.05.2022 19:32

Аеродром / Скопје

Izdavam stan pod kirija
Celokupno opremen
Stanot se naogja vo novo lisice pozadi ramstor vo novite zgradi na 1 kat

Категорија: Останато

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
078538606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам