1 / 8
DAF EURO 5
По Договор
03.09.2021 19:16

Велес / Велес

SE PRODAVA DAF EURO 5 XF 105.410, 2007g

REGISTRIRAN DO 10.05.2022

CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од: Претпријатие

LD TRANSPORT KOM
Потврден огласувач
071344260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам