1 / 6
Prodavase krevet so fioki 3500den
3.500 МКД
26.11.2021 18:26

Куманово / Куманово

Krevet sovuvan na fioki moze da se koristi i fioka za spienje 3500den i frizider so komora 4500den masini za sienje po 2500den

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Ina
Потврден огласувач
077576911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам