1 / 3
Kymco K-XCT 300
1 €
09.01.2022 12:46

Куманово / Куманово

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

K-XCT 300

Километри:

25000

Motorot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, so napraven servis, moze da se carini za eden den.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Avto
Потврден огласувач
071333976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам