1 / 9
Scania 124L 420 komplet
9.000 €
28.09.2021 09:58

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava komplet 2004 kamionot 2008prikolica
Registracija na kamion do maj mesec na prikolka do juli
Site novi gumi i na kamion i na prikolka kompletno servisiran moze da se vide i proba vo sekoe vreme. 9000£
Za poveke inf samo na brojot 076230809

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам