1 / 7
VILUSKAR LINDE 3.5 TON TRIPLEX - 410
1 €
Цената не е фиксна
21.10.2021 13:03

Тетово / Тетово

ID: 410
Viluskar
Marka: LINDE
Model: H35 DIZEL
Motor GOLF
God na Proizv: 2005
Nosivost: 3500 Kg
Visina na diganje: 3700 mm
Cenata e bez ddv
Garancija

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 4.5TON PLIN - 316

1 €

VILUSKAR STILL 4.5 TON 2013

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам