1 / 2
Kengur Chipolino
15 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2021 18:48

Охрид / Охрид

Koristeno kengurce eden mesec, kupeno e 2500den

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебефон -Кенгурчиња

Се продава од:

D.B.
Потврден огласувач
078414144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам