1 / 10
KUKJA VO GJORCE 59m² PLAC 260m² - Zamena Butel Cair Topansko
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2021 09:53

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

59 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

260 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Hristo Bathandziev 56b /Socijalisticka zora 56b

- Kukja 49m² + 10m² pomosna prostorija na cist Imoten list + pokriena terasa koja ne e na imoten list.
- Placot so vkupna povrsina 260m² so cist imoten list.
- Se naogja pozadi opstina Gjorce Petrov.
- Moze zamena za stan ili kukja vo Butel, Cair ili Topansko pole ponudete.

Link do kukjata :
https://maps.app.goo.gl/dUH22BJQ5L9qn9dH8

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078411200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам