1 / 5
PRODAVAM ALUMINSKI BANDAZI 4x114.3 NISAN MAZDA I DRUGI ODLIC
150 €
07.01.2022 11:39

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

114

Број на дупки:

Со 4 дупки

PRODAVAM ALUMINSKI BANDAZI 4x114.3 NISAN MAZDA I DRUGI ODLICNI.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

DARKO
Потврден огласувач
078235359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам