1 / 12
SEAT TOLEDO 1.9 TDI 77KW NOV UVOZ
1 €
24.01.2022 18:58

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e Doneseno od Germanija🇩🇪🇩🇪
1.9 Tdi 77 kw
God pr 2005
Ekatra socuvan
So site pllateni Davacki do Reg..
Cena 4000€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
071676005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам