1 / 12
FIAT BRAVO 1.9 DIZEL 2007 GOD ODLICNA SOSTOJBA
123 €
17.01.2022 13:08

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

❗❗❗NOVO❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗

FIAT
BRAVO
1.9MJET
88 KW/120 KS
2007 GODINA
197378 KILOMETRI

OD OPREMA POSEDUVA:
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-KLIMATRONIK
-SERVO VOLAN -CITY VOLAN
-FOLLOW ME SVETLA ZA KRIVINA
-KOMANDI NA VOLAN
-GREACI NA SEDISHTA
-KOZEN VOLAN
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-ALUMINIUMSKI BANDAZHI
-4 NOVI GUMI
-MAGLENKI
-WINDOWS MOBILE
-NASLON ZA RAKA
-FABRICKO RADIO
-BLUETOOTH
-TEMPOMAT
-ELEKTRIKA NA STAKLA SITE CETIRI
ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA 072/267-089

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

MMS AVTOMOBILI
UL.1 br.39a
Потврден огласувач
072267089
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 118 DIZEL 2006 GODINA ODLICNA SOSTOJBA

123 €

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 2006 GODIN

123 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам