1 / 1
CELICNI BANDAZI 4x100
2.500 МКД
03.05.2022 16:09

Автокоманда / Скопје

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5.5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Prodavam celicni bandazi so razmak na strafovi 4x100 14ki.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
078452127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам