1 / 13
Se prodavat felgi 19ki 5x112 si zimski gumi 235/55 r19
1 €
Цената не е фиксна
16.01.2022 18:10

Куманово / Куманово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

235

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

19

Se prodavat felgi 19ki
5x112 8j
So zimski gumi 235/55 r19
Continetal 2018
Pasuvat za Aud,VW i dr.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
070557014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам