1 / 5
PRODAVAM 4 CELICNI BANDAZI 16 ZA BMW 5x120 OD 3 SERIJA......
100 €
24.01.2022 10:53

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

PRODAVAM 4 CELICNI BANDAZI 16 ZA BMW 5x120 OD 3 SERIJA......

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

AVTO DELOVI
Потврден огласувач
078235359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам