1 / 12
Pezo 1007 avtomatic 1.6benzin ekstra ful 05/06g kako novo
По Договор
22.01.2022 20:31

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

1007

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Socuvano kako novo perfektna sostojba,avtomatic tiptronik shift na volan,1.6 benzin,ekstra ful oprema,110ks,2005/06god.reg.do 07.2022god. odlicni zimski gumi,napraven kompleten servis na motor i menuvac,cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Tikan
Потврден огласувач
075268075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам