1 / 3
Kawasaki z750
1 €
23.12.2021 18:03

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Zaden rep plastiki leva i desna glanc novi kawasaki z750 2008god tel:077641354

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Мотори

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
071738918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам