1 / 8
LADA NIVA TRAVEL 1.7 I 4X4 NOVO
По Договор
21.01.2022 09:07

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

2021

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

- KLIMA
- ABS
- 2 AIR BAG
- SERVO VOLAN
- VOLAN PODESIV PO VISINA
- VOZACKO SEDISTE PODESIVO PO VISINA
- ELEKTIKA NA PREDNI PROZORI I RETROVIZORI
- MULTIMEDIJALEN SISTEM SO 7" EKRAN SO NAVIGACIJA, USB, AUX
- PATEN KOMPJUTER
- TONIRANI STAKLA, ZADNI STAKLA ZATEMNETI
- METALIK BOJA
- CENTRALNA BRAVA SO DALE;INSKO
- GREENJE NA PRENI SEDISTA
- GREENJE NA PREDNO VETROBRANSKO STAKLO
- PARKING SENZORI ZADNI
- KAMERA ZADNA ZA PARKING
- ALUMINIUMSKI FELNI 16"

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер,дистрибутер и сервисер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд
Потврден огласувач
070217130 071218144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам