1 / 2
CELICNI BANDAZI BANDASI 15ki za MERCEDES
4.000 МКД
Цената е фиксна
18.05.2022 12:25

Аеродром / Скопје

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

--CELICNI BANDAZI BANDASI 15ki orginal za MERCEDES.
--zdravi pravi so garancija.
--cena za site cetiri bandazi 4000 denari.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070262472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам