1 / 5
NOVI 19'' 5X112 ADV.1 CS SERIES
650 €
29.04.2022 14:35

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8.5J

Дијаметар:

19

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

ADV.1 CS SERIES 19'' | 650€ (39 975ден)
МОДЕЛ: CS8025 ДИМЕНЗИИ: 19'' 5X112 73.1CB, 8.5Ј ET35, MATTE BRONZE COLOR.
Сет од 4 алуминиумски бандажи- 650€ (39 975ден). Бесплатна испорака на домашна адреса!

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет: PIMOT,TSE,ISO,JWL,VIA.
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Mareli
Вардарска бр.76
Потврден огласувач
076 359 101
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI 17'' 5X114.3 RENAULT NISSAN

470 €

NOVI 17'' 5X114.3 RENAULT NISSAN

470 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам