1 / 3
NOVI 19'' 5X112 VW AUDI SEAT SKODA
630 €
19.03.2022 12:23

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

19

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

VAG GROUP 19'' | 630€ (38 745ден)
МОДЕЛ: TD4580 ДИМЕНЗИИ: 19'' 5X112 57.1CB, 8.0Ј ET44, GLOSS BLACK COLOR.
Сет од 4 алуминиумски бандажи- 630€ (38 745ден). Бесплатна испорака на домашна адреса!

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет: PIMOT,TSE,ISO,JWL,VIA.
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Mareli
Вардарска бр.76
Потврден огласувач
076 359 101
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI 18'' 5X112 AUDI VW SEAT SKODA

550 €

NOVI 17'' 5X114.3 TOYOTA

470 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам