1 / 4
Peskarenje AKZ
700 МКД
28.03.2022 12:35

Ѓорче Петров / Скопје

Пескарење и АКЗ
1. Челични конструкции
2. Рударска и градежна механизација
3. Турбини и ротори од енергани
4. Цистерни
5. Метални елементи и опрема
Чистење и репарација
1. Ѕидарија
2. Бетонски површини
3. Чистење на споменици
4. Отстранување на премази од метални конструкции
5. Отстранување на био корозија
Бојосување и заштитни премази
1. Air less технологија
2. Заштита со епоксидни премази
3. Заштита на метали конструкции 
4. Термостабилни премази
5. Работиме и висински работи

Категорија: Останато

Се продава од:

Peskara color
Angel dinev
Потврден огласувач
078413225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам