1 / 6
Tovarni -C- Gumi Novi
1 €
09.05.2022 12:14

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Kontakt : 078-333-158 - Viber
235 65 16 c
225 70 15 c
215 75 16 c
205 75 16 c
195 75 16 c
195 70 15 c
185 75 14 c
Prakanje po kargo do Adresa !!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 195 65 15 m+s ❄extra cena❄

1900 €

gumi 175 65 14 ❄m+s❄ 1550ден.

1500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам