1 / 10
Fasada Fasadi izrabotka фасада фасади
17 €
24.05.2022 08:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме фасади со врвен квалитет,долгогодишно искуство.
Добивате:
-сертификат за гаранција од 20год
-можност за плаќање на рати
-поврат на инвестицијата од 20%
-максимална заштеда на енергија

Ангел
078305294

Категорија: Останато

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078305294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам