AutoGeneva


OPEL ASTRA 1.7CDTI 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

OPEL ASTRA 1.7CDTI 80PS 2007 PLATENO SVE DO REGISTRACIA -KLIMATRON...

3.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

KIA SOUL 1.6CRD 116PS 2010 -AUTOGENEVA-

Kia Soul 1.6 crd 116ps 2010 Plateno sve do registracia Servisna...

5.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA

VW GOLF 5 1.9 105 PS 2008 GODIN BLUEMOTION oprema poseduva: *K...

5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

Vw jetta 1.9td 105 2006 godin KLIMATRONIK -BODCOMPJUTER -TEMPOMAT...

4.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FIAT 500 1.3MULTIJET 75PS 2008 -AUTOGENEVA-

Fiat 500 1.3multijet 2008 2 kluca i servisna istoria Smebeti 4 fil...

4.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.2i 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

Opel corsa 1.2i 80ps 2007 sega uvezeno🇨🇭🇨🇭i plateno sve do reg

3.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C2 1.4i 74PS VTR 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.0i 60PS 2006 -AUTOGENEVA-

OPEL CORSA C 1.0 i 60ps 2006godina EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLIC...

2.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT WIND 1.6i 133PS 2011 CABRIO -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 307 1.6HDI 109PS -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.6i 108PS 2002 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

PRIKOLKA CARRIER 2010

071 866 866

4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Приколки

HONDA CIVIC 2.2CDTI 140PS 2007 PANORAMA -AUTOGENEVA

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

BMW X1 118D 143PS X DRIVE 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

JAGUAR XF 2.7D 207PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW TRANSPORTER MAX 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.0i 60PS -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW TOURAN 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW POLO 1.4i 60PS 1995 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

BMW 118D 122PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 3 1.9TDI 90PS 1997 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

MERCEDES ML 320CDI 224PS 2005 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW PASSAT 2.0TDI 140PS 2005 HIGHLINE - AUTOGENEVA

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2005 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 103PS 2007 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.9DCI 2006 AUTOMATIC -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

MERCEDES B180CDI 111PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2007 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FIAT 500 1.4i 16V 101PS 2012 AUTOMATIC -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 90PS 2008 - AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

HONDA CR-Z 1.5i HYBRID 114PS 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

BMW X5 3.0SD 286PS 2008 7SEDISTA M-PACKET -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FORD FIESTA 1.4i 80PS 2005 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

BMW 730D 245PS 2009 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

MINI COOPER CLUBMAN 1.6i 120PS 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

AUDI A5 3.0TDI 239PS 2010 QUATTRO SPORTBACK -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CHEVROLET CRUZE 1.8i TNG 142PS 2009 AUTOMATIC -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW PASSAT 2.0TDI DSG 140PS R-LINE 2009 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Страна 1 од 3

AutoGeneva

Телефон: 071866866

Адреса: Bulevar Slovenia

Град: Бутел

Facebook страна: https://www.facebook.com/AutoGeneva

Kupo-Prodazba-Zamena na Avtomobili

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AutoGeneva

Bulevar Slovenia
1000

Бутел

www.reklama5.mk/AutoGeneva

071866866

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам