Auto Plac Asani


Auto Plac Asani Opel Astra 1.4 Atestiran Plin 2007/6god

Bez Zameni Opel Astra 1.4 Atestiran Plin 2007/6god Inf Samo Tel...

2.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Mercedes E 350cdi Avangarde Full Orema

Mercedes E 350cdi Avangarde 2010/9god Full Oprema So Servisna Knisk...

17.500 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Vw Golf 6 2.0 tdi 81kw 110ps 2010/2009

Bez Zameni Vw Golf 6 2.0 tdi 81kw 110ps 2010/2009 Nov Uvoz Platen...

7.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Seat Ibiza 1.4 tdi 55kw75ps 2010/2009god

Bez Zameni Seat Ibiza 1.4 tdi 55kw75ps 2010/2009god Nov Uvoz Pla...

4.400 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Renault Clio 1.6 benzin Automatik

Bez Zameni Renault Clio 1.6 benzin Automatik Reg So Full Oprema...

2.100 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Mazda 3 1.6 Dizel 66kw 90ps 2007/6god

Bez Zameni Mazda 3 1.6 Dizel 66kw 90ps 2007/6god Nov Uvoz Avstria...

3.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Opel Astra 1.3 cdti 70kw 2012/2011 god

Bez Zameni Opel Astra 1.3 cdti 70kw 2012/2011 god Nov Uvoz Plate...

4.900 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Vw Golf 5 1.9 tdi 77kw 105ps 2008/7god

Bez Zameni Vw Golf 5 1.9 tdi 77kw 105ps 2008/7god Nov Uvoz Plate...

4.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Bmw 320d M Paket Cupe Avtomatik 2008/7god

Bmw 320d M Paket Cupe 2008/7god Full Opr Kupeno Makar Mk Reg Z.Karto...

11.000 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Seat Leon 1.9 tdi 77kw105ps 2008/7God

Bez Zameni Seat Leon 1.9 tdi 77kw105ps 2008/7God Nov Uvoz Platen...

4.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Skoda Oktavia 1.9tdi 77kw105ps Dzg Avtomatik

Bez Zameni Skoda Oktavia 1.9 tdi 77kw 105ps Dzg 2006 Nov Uvoz So ...

4.900 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Bmw 118 Dizel 88kw 120ps 2006god Nov Uvoz

Bez Zameni Bmw 118 Dizel 88kw 120ps 2006god Nov Uvoz Palteni Dav...

4.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Seat Leon 1.9 tdi 77kw105ps Nov Uvoz

Bez Zameni Seat Leon 1.9 tdi 77kw105ps 2006/God Nov Uvoz Plateni...

4.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Seat Altea 1.9 tdi 77kw 105ps Nov Uvoz

Bez Zameni Seat Altea 1.9 tdi 77kw 105ps 2005/2004 Nov Uvoz Plat...

4.100 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Mazda 3 1.6Dizel 2007/6god Full Opr Nov Uvoz

Bez Zameni Mazda 3 1.6 Dizel 2007/6god Full Oprema Nov Uvoz Avst...

3.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Audi a3 1.9tdi Sportback 77kw105ps Nov Uvoz

Bez Zameni Audi a3 1.9tdi Sportback 77kw105ps 2006god Nov Uvoz P...

4.900 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Hyndai i30 1.6 crdi 66kw 90ps 2008/7

Bez Zameni Hyndai i30 1.6 crdi 66kw 90ps 2008/7 Nov Uvoz Plateni...

4.400 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Vw Jetta 1.9 tdi 77kw 105ps 2007/6

Bez Zameni Vw Jetta 1.9 tdi 77kw 105ps 2007/6 Nov Uvoz Plateni D...

4.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani Vw Golf 5 1.9 tdi 77kw105ps 2008/7god

Bez Zameni Vw Golf 5 1.9 tdi 77kw 105ps 2008/7god Nov Uvoz Plate...

4.600 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Автомобили

Auto Plac Asani

Телефон: 070770022

Адреса: Saraj,Gllumovo

Град: Сарај

Uvezani Avtomobili od Avstria

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Auto Plac Asani

Saraj,Gllumovo

Сарај

www.reklama5.mk/AutoplacAsani

070770022

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам