Auto KETA


Ford Kuga

Ford Kuga 2015 Automat AutoPilot AutoParking Kamera Senzora ...

16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Iveco Duplak

Iveco Duplak 3.0

8.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.800 €
Гостивар

Комбиња

Bmw

Bmw Registrirano

5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Гостивар

Автомобили

Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero 3.2DID 221.000Km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

13.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.500 €
Гостивар

Автомобили

Bmw 320D xDrive

Bmw 320D Xdrive 2008 Automat 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Гостивар

Автомобили

Ford Transit 2.2 TDCI

Ford Transit 2.2TDCI 155ps Euro 5 158.000Km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

BMW 120D

Bmw 120D Automat 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

6.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Mercedes Benz E220

Mercedes Benz E220 Automat 2009

По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Jeep Grandcherokee

Jeep Grandcherookee Summit 2014 Automat 🇨🇭

3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Peugeot 207

Peugeot 207 Benzin automat 1.6 120 ps Uvoz 🇨🇭🇨🇭

5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Audi a4

Audi a4 2009 212000 km Na 205000 golem service Rebrsast vodna...

По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Гостивар

Автомобили

Seat Altea

Seat Altea 1.6 TDI 151.000Km

6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Ford Transit

Ford Fransit 330 TDCI 08.2007 🇨🇭🇨🇭 Klima

7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Citroen jumper

Citroen jumper 3.0 hdi 160 ks 2007 viti 7 stolica I ardhur prej...

9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Suzuki Jimny

1.5TDI Manual 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

7.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson 2.0 crdi 2005

По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

VW EOS

Vw Eos 2007 2.0TDI MANUAL

4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Гостивар

Автомобили

Citroen C-Crosser

2012 4WD Manual 🇨🇭🇨🇭

7.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

VW Jetta

VW Jetta 2006 2.0Tdi 🇨🇭

5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

VW T5

VW T5 Benzin Radio Touch 219.000Km

8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Skoda Fabia

Skoda fabia 1.2 MPI MANUAL 172.000Km

По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Ford Transit 2.2

Ford transit 2.2 2008 196.000Km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Mercedes-Benz V-CLass

Mercedes Benz V-Class ECO System TouchPad Radio Bluetooth,AUX,Usb...

По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Piaggio liberty

Piaggio liberty 49 Uvoz 🇨🇭🇨🇭 So carina

950 €
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Auto KETA

Телефон: 070378342

Адреса: boris kidrij

Град: Гостивар

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Auto KETA

boris kidrij
1230

Гостивар

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=897291

070378342

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам