Цела Македонија
                   
312489 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

152m2, Boemska ulica, debar maalo se izdava deloven prostor

Стан од 152м2, во Дебар маало, во непосредна близина на боемска улица...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00



Промовирано

Prevoz transport selidbi frlam shut sut Dr.uslugi

Prevoz niz makedonija .cistam sut od doma


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт

Вчера 20:11



Промовирано

Prodazba i iznajmuvanje na Bubici, Bubica (NE SE KINESKI)

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% н...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 јан 12:02



Промовирано

kuka so plac na ljubotenski pat

karabina na ljubotenski pat 690


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:12



Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POSLEDEN POPUST ZA ...


62 €
или предлог цена
Денес 05:00



PREVOZ VO MKD I NADVOR OD MKD POSEDUVAM I LICENCI

VRSAM PREVOZ VO MAKEDONIJA I STRANSTVO NA SEKAKOV VID ROBA SO KOMBE C...


По Договор
или предлог цена
Денес 04:46



NOVI VNATRESNI VRATI BELI

072-226-865 se prodavaat 5 vnatresni beli vrati novi ne koristeni …d...


Денес 04:46



TAVANSKI SKALI SLOVENSKI

070-269-079VRSIME PRODAZBA NA TAVANSKI SKALI OD SLOVENSKO PROIZVODST...


1 €
или предлог цена
Денес 04:46



Продавам куќа со деловен простор во Кисела Вода

Prodavam kuka so deloven prostor 250m2. Prizemje za ziveenje ,deloven...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 04:38



NOVI bandasi / felni Vossen 5x 112 r16 so gumi

VOSSEN VFS-2 16" 5x 112 7.0J ET35 Bandasite se NOVI se prodavat s...


Денес 04:33



Vitrina

Se prodava vitrina odlicno socuvana Dimenzii dolga190cm siroka50cm vi...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:19



Laptop HP TouchScreen 15,6

Se prodava laptop HP so ekran na dopir 15,6 inci. Procesor - Intel ...


550 €
или предлог цена
Денес 04:07



Се продава плац

Поволно се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Телеф...


По Договор
или предлог цена
Денес 03:53



Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list nase...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Македонски Брод

Викенд куќи

Денес 03:51



Се продава Huawei P Smart 2021

Се продава Hawei P Smart 2021 сеуште под гаранција, со пукнат екран в...


7.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 МКД
Денес 03:49



Fudbalska Masa - Kicker Leeds

Се продава Фудбалска маса (фудбалче) нова неотпакована добиена на наг...


43.000 МКД
или предлог цена
Денес 03:33



PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka co naselba Dereboj kaj Dzeljan komerc(pozadi EVN). -...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 03:28



IPTV Full Abania, Turkey, ExYu, Macedonia

Albania Full TV channels Turkey Full TV channels Germany Full TV ch...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

Денес 03:26



Bojler prohrom (Parnovod)

10l bojlerche za vo kujna visokomontazno prohrom kupeno od parnovod


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 03:21



Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 02:51



Peugeot 3008 1.6 hdi Automatic 2009 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:35



VW Tiguan 4x4 2.0 tdi 2011 Godina

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:35



VW T5 TRANSPORTER LADILNIK 2.0 TDI DSG 2015 GODINA

Uvezena od Shvajcarija. Plateni site davachki do registracija. Proi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Комбиња

Денес 02:34



VW T5 TRANSPORTER LADILNIK 2.0 TDI DSG 2015 GODINA

Uvezena od Shvajcarija. Plateni site davachki do registracija. Proi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:34



Nissan Qashqai 1.5 dci 2016 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:34



BMW X1 18D S-Drive Automatic 2012 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:34



MERCEDES E 250 CDI 4 MATIC AVANTGARDE 2011 GODINA

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:34



VW POLO 1.2 2009 GODINA

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:33



KIA Sportage Led 1.7 CRDI 2013 Godina

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:33



AUDI Q7 3.0 TDI FACELIFT 2011 GODINA

Uvezena od Amerika. Registrirana do 25.04.2022 Servisirana, Novi Di...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:33



AUDI Q3 2.0 TDI 2016 GODINA

Uvezena od Germanija. REGISTRIRANA DO 03.2020 SERVISIRANA Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:33



Fiat Grande Punto 1.2 2007 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:33



Skoda Superb DSG 2.0 TDI 8V 2010 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:32



Toyota RAV 4 2.2 D 2013 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:32



BMW 218 D 150HP Full Led Gran Tourer 6+1 2016 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



VW Golf 5 Variant 2.0 tdi 8V 2008 Godina

Registriran do 28.10.2021 Proizvedena: 2008 Godina Napraven komplet...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



Renault Scenic 1.5 dci 2009 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



Opel Corsa 1.3 cdti Euro 6 2018 Godina

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



Opel Corsa 1.2 Euro 6 2016 Godina

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



Audi A3 2.0 tdi 8v 2008 Godina

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



Citroen C3 1.1 Atest Plin Euro 5 2011 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:31



BMW X3 3.0d XDrive 2013 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:30



Mercedes E220 cdi AMG Line Full Digital 2016 Godina

Uvezena od Italija. Plateni site davachki do registracija. Proizved...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 02:30



Страна 1 од 7813

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам