Куманово
                   
2735 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NEW ARRIVE Seat leon 2009/10 1.9 TDI ecomotive

🇩🇪🇩🇪NEW ARRIVE Seat leon 2009/10 1.9 TDI 77 kw 105ps PLATENI S...


5.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0🇨🇭NOV UVOZ CH, OVERLAND FABRIKA!!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD(177KW)"OVERLAND MODE...


18.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A6 2.0 2007 (КАКО НОВ)

Се продава AUDI A6 2.0 2007 година Цена по договор Регистрирано до ...


6.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:38Промовирано

BMW X5 3.0 DIZEL

Se prodava BMW X5 3.0 dizel motor, ekstra socuvan na BG tabli, moze d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 20:43RENAULT MEGANE 1.9 DCI CABRIO

-RENAULT MEGANE KARMANN CABRIO -1.9 DCI 88KW/120KS -PANORAMA KR...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:17BMW E90 LCI FACELIFT 320XD 4X4 130KW/177PS

-NOV UVOZ OD GERMANIJU -PLATENO SVE + REGISTRACIA 1 GODINA -BMW...


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:17SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS

GRAND VITARA LIMITED EDITION SO FUL OPREMA, MOZE ZAMENA SO VASA ILI M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:45Golf 6 1.6 TDI 105KS 2010g

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 105KS, solidno nivo na oprema, godina na proi...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:42Mini ONE 1.6 benzin so atest plin

Se prodava Mini ONE 1.6 benzin so plin 66kW 90ks pominati 200.000km ...


2.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:15VW GOLF 7 1.6 TDI 77kW 105ks

Se prodava VW GOLF 7 1.6 TDI 12.2012god. 77kw 105ks pominati 247.000k...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:15Daihatsu Sirion 1.3 benzin 2007god uvoz Svajcarija

Се продава Daihatsu Sirion 1.0 benzin proizveden 2007g uvoz Svajcarij...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:15Opel Astra K 1.6 CDTi 2017god Svajcarija Full Oprema

Se prodava Opel Astra K 1.6 cdti 81 kW / 110ks pominati 156.000km so ...


9.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:14FIAT TIPO 1.6i AVTOMATIK od MKD

Se prodava Fiat TIPO 1.6 benzin so 81Kw 110ks Avtomatski menuvac, pom...


8.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:14BMW X1 2.0 dizel X-Drive 4x4 Svajcarija

Se prodava BMW X1 2.0 dizel X Drive 4x4 - 30.04.2010god - 240.000...


10.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:14PEUGEOT 407 2.0 HDI 136 KS** EKSLUZIVE OPREMA**

PEUGEOT 407 2.0 HDI 136KS VO EKSTRA SOSTOJBA NAPRAVEN KOMPLET SERVIS ...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:11HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 ks **NOV UVOZ CH**

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140KS PLATENO SE DO REGISTRACIJA UVEZENA OD SVA...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:11HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 ks **NOV UVOZ CH**

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140KS PLATENO SE DO REGISTRACIJA UVEZENA OD SVA...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:11BMW 318 D

Kolata e vo odlicna sostojba, maksimalmo socuvana, so napraven celose...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:56Citroen C5

Citroen C5 1.6HDI 110ks


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:55Chrysler voyager 2.5crdi

Napraven kompleten servis novi gumi zelen karton cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:55Citroen AX

Ispravno


500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:44Pezo 307

Super sostojba 2005 Godina Motor 1.6hdi Odlicen Menjac isto taka O...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:33C-Max, 1.6 TDCI

Celosno ispraven So napraven golem servis i dokument za istiot. Regi...


3.290 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:30PEUGEOT 407 SW

Peugeot 407 sw 2,0 HDI 100Kw so full oprema Napraven mal servis , go...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 18:25VW PASSAT B8 - 2.0 TDI 150 KS

Broj za kontakt 072237350


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:15Mercedes B180 Cdi Automatik

Se prodava Mercedes B-Class 180 CDI 80kw/109ps 2005godina Oprema:Xe...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:10SEAT TOLEDO 1.9 TDI 77KW NOV UVOZ

Kolata e Doneseno od Germanija🇩🇪🇩🇪 1.9 Tdi 77 kw God pr 2005 E...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07PASSAT B6 1.9 TDI 77KW NOV UVOZ GERMANIJA

Kolata e Doneseno od Germanija🇩🇪🇩🇪 1.9 Tdi 77 kw God pr 2008 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07VW TOURAN 2.0 TDI 140KS

Kolata e donesno.od Svajcarija Reg na Mk tabli 09 2022 God pr 2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI NOV UVOZ

Kolata e Doneseno.od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.9 Tdi 85 kw God pr 2007 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07AUDI A3 1.9 TDI 77KW NOV UVOZ

Kolata e doneseno od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.9 Tdi 77kw God na pr 20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07SEAT LEON 1.9 TDI 77KW NOV UVOZ

Kolata e Doneseno od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.9 Tdi 77kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW NOV UVOZ

Kolata E Doneseno.od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.9 Tdi 77kw God na pr 2006...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07SEAT ALTEA XL 2.0 TDI CROS 4×4 NOV UVOZ CH

Kolata e Doneseno od Svajcarija 2.0 Tdi 170ks 4×4 God na pr 2007...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07SEAT ALTEA XL 2.0 TDI CROSS 4×4 NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno od Svajcarija 2.0 Tdi 170 ks God na pr 2007 Mod...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07VW TOURAN 1.9 TDI DSG NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno od Svajcarija 1.9 Tdi 105 ks. God na pr 2009 Auto...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:07Se prodava Mazda 5

Mazda 5 registrirana so zelen karton info na tel 079288073


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 18:042005 Volkswagen Phaeton 3.0 TDI

Se prodava Volkswagen Phaeton 3.0 TDI (224 Hp) Mnogu visoko nivo na o...


6.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:39Touran 2.0 170ks full oprema

Prodavam Touran 2.0 170ks 213.xxx km facelift registriran do 06.2022 ...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.450 €
Куманово

Автомобили

Денес 17:38Opel Insignia 2.0 CDti

Kolata e donesena od Svajcarija vo mnogu dobra sostojba,socuvana Kl...


6.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 16:58Volkswagen vw fox golf polo lupo Registrirano cela godina

Se prodava VW fox 1.2i 2007 godina so vgraden atestiran plinski ured,...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:45Se prodava mercedes a170

Se prodava mercedes a170 vo ispravna sostojba Cena po dogovor Moz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:41Mercedes Cls 350 cdi 4Matic God 2011 uvoz Ch

Info na viber 071 777 715 Kola e vo auoer Sostojba Moze Proverka K...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:38Страна 1 од 69

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам