1904 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VILUSKAR HYSTER 2.5 TONA DIZEL - 411

ID: 411 Viluskar Marka: HYSTER Model: H25 DIZEL God na Proizv: 20...


Денес 09:05Промовирано

VILUSKAR LINDE 8 TONA DIZEL - 408

ID: 408 Viluskar Marka: LINDE Model: H80 DIZEL Motor Deutz God n...


21 окт 13:03Промовирано

Bmw X3 3.0

Bmw X3 3.0D E83 261.xxx Km 2007 godina XDrive 4x4 •Avtomaski menjac ...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Тетово

Автомобили

10 окт 10:18Промовирано

Vozillo ekstra

Se prodava krajsler mnogu socuvano ekstra samo za merakli so nof ates...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:21BMW 120D AVTOMATIK 2007 G

Se prodava BMW 120D God:2007 AVTOMATIK KLIMATRONIK REG 11 m...


5.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:50GOLF 6 2.0TDI 140PS 2010

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 140ps 6 BRZINA God:2010 KLIMATO...


6.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 €
Тетово

Автомобили

Денес 18:50uslugi digalka kran viluskar

se vrsi usluga cela mk. digalki kran 60 ton 60 metra teleskopska di...


Денес 18:07usluga so kran digalka viluskar iznajmuvane

teleskopska digalka se vrsi usluga iznajmuvane cela mk.


Денес 18:06se iznajmuva teleskopski viluskar

firma avtokom dooel vrsi usluga cela makedonija avtodigalki ...


Денес 18:06usluga so avtodigalki

firma avtokom vrsi uslugi so avtodigalki i viluskari od.10 do 80 ...


Денес 18:06Aluminski banazi za ford

Felgite se skoro novi i so novi gumi samo 500 km imaat projdeno gumit...


Денес 17:24Touran 1.6 diz 6 brz 2012

Touranot e maksimalno socuvano so skoro ful oprema Sedista 7


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:23Audi A4 3.0 TDI quattro 09g 240ps od CH. Fabrika

Audi A4 3.0 TDI quattro 08-2009 176 kw ( 240 ps)🚀 196410 km Origin...


12.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.900 €
Тетово

Автомобили

Денес 16:46Audi a4 b6 odlicna sostojba moze i zamena

Audito e 2.5 v6 tdi vo odl sostojba red servis bez gram potrosuvacka ...


2.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Тетово

Автомобили

Денес 16:41Sip prikolka

Se prodava prikolka sip


2.200 €
или предлог цена
Денес 16:04  НОВ ОГЛАС

Ford KA kako Polo pezo fiat golf

Ford KA 1.25i 2009 donesena od CH swiss Registrirano cela godina Z...


3.100 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.600 €
Тетово

Автомобили

Денес 15:42Sip prikolka za gjubre

Prodavam prikolka za gjubre sip


2.000 €
или предлог цена
Денес 15:34  НОВ ОГЛАС

Glanzz 50 cc (2013)

Shitet skuter Glanzz (2013) 50 cc , 4 takt , i servisuar dhe i regjis...


700 €
или предлог цена
Денес 15:32Set korpa lamela

Se prodava set korpa/lamela so pokimnati 5.000km!!! Odgovara za pove...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:20Bandasi 5x108 16"

prodavam 2 bandasi 5x108 16" odlicno socuvani originalni od reno meg...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:48piaggio beverly

prodavam piaggio beverly 250 cc 2005 god. napraven servis nov akumul...


1.299 €
или предлог цена
Денес 14:48SAVA TRENTA 2 225 75 16 C za kombe

Se prodavaat dve gumi


По Договор
или предлог цена
Денес 14:39Prikolka

Se prodava prikolka malku vozena Prikolkata sedi, ne e vozena Dimen...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Приколки

Денес 14:395x112 205/55/16 FELNI ORIGINAL MERCEDES LETNI GUMI

Original Mercedes felni so letni gumi 205 55 16 6.5 x 16 et49 Od s...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:39Dogle calibar 2.0 golf 5 motor odlicen moze zamena

Ful oprema vo odlicna sostojba Tempomat Klima Greaci na retrovizo...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:33Bmw.e46.320.d.automatik.regi.servis.

Mozna zamena kollata e registrirana servisirana se si funkcionira moZ...


2.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.750 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:29A.kllasa.170.cdi.klima kuka long klasa

Denes e smeneto setot na kollata korpa llamalla zamajac Drug llager. ...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:29Aprilia Scarabeo 500 ie - 2009

Motorot e vo ekstra sostojba bez ni edna mana masina raboti ekstra ne...


2.700 €
или предлог цена
Денес 14:01Renault Laguna 1.9 DCI - 02

Kolata e vo dobra sostojba cuvana bez mana pali vozi odlicen motor po...


1.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:00FIAT punto

Fiat punto 1.2i i servisuar i regjistruar ne gjendje te mir Fiat ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:57Opel Vectra 1.9 Cdti 2008/2007

Opel Vectra Cdti 1.9 ✔️ Servisirano (ulje i filteri) pred 200km ✔️ ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:33ODLICNA BORA 1.9 TDI 74KW 2004 GODINA SERVISIRANA

Odlicna Bora 1.9 Tdi 74kw 2004 Godina Posledna Serija so odlicen moto...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:26ODLICEN MERCEDES C220 CDI REG CELA GOD SERVISIRAN

Odlicen Mercedes C220 Cdi 2001 Reg Cela Godina Servisiran Garaziran S...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:26Odlicna Astra kako nova 1.7 cdti 74 kw full

Odlicna Opel Astra 1.7CDTI 74 Kw 2004 Godina Servisrana Na Vreme Gara...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:26BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GRAN TURISMO model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na opre...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:09Fiat bravo 1.9 Multicet 2007

Fiat bravo 19 multicet 88kw 2007 180000 km.


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:09Polo 1.6 cm3 2000 godina

Се продава Поло произведено 2000 година, во одлична состојба без ника...


1.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:01Range Rover Sport HSE 3.0 Facelift

Range Rover Sport HSE Facelift 3.0 d ma napraen golem i mal servis p...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Fiat bravo

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.4 tjet - SO ATEST PLIN 88 KW 2008 G REGIS...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00DVD PLAYER stitnik za sonce

Se prodava ne koristen DVD player lev stitnik za sonce 7'' monitor z...


2.200 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

Денес 13:00mitsubishi pajero 2.8td off road

mitsubishi pajero offroad sfe ekstra za info viber whatsapp ili tel 0...


9.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Hyundai gets SHAMPION 110PS

Hyundaito e vo odlicna sostojba naj full oprema felni 16ka borbet, o...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00FIAT Panda 1.1i

INFO NA TEL 070 838 127 LjUPCO INFO NA TEL 070 838 127 LjUPCO INFO ...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:36Страна 1 од 48

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам