5345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A3 1.6 TDI - 13

Se prodava Audi A3 1.6 TDI Proizvedena 2013god Motor 1.6 TDI so ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.650 €
Виница

Автомобили

22 јан 13:39Промовирано

Fiat Grand Punto 1.3 Multijet

Kolata e vo odlicna sostojba se prodava itnoo informacii na tel 07051...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Виница

Автомобили

Денес 01:46Peugeot 204 Damski menjac

Peugeot 204 God 1970 Damski menjac


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:16Bager O&K mh4

BAGER O&k kg12000 mh4 6pla


6.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.500 €
Вчера 22:16SANDUK ZA KAMIONCE

5metra


850 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 20:48SANDUK ZA KAMION SO KRAN 2011GOD

Aluminski sanduk za kamion so kran


1.350 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 20:48SCANIA R440 EURO6

Perefektna sostojba 911 iljadi km 29500€ Bez nikakvi zameni CENATA...


29.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 20:48RENAULT MASTER 2.3DCI 150ks SLEP 14GOD

Top sostojba reg na mk tabli cela godina 6 novi gumi servisirano komp...


12.600 €
или предлог цена
Виница

Комбиња

Вчера 20:48Delovi za opel astra klapa

Se prodava klapna za opel astra h 1.7 CDTI


Вчера 18:49Egr ventil za Opel Astar H 1.7cdti delovi za opel astra

Se prodava Egr ventil za Opel Astra H 1.7CDTI


2 €
или предлог цена
Вчера 18:49Bager

Bager gusenicar ispraven kopa odi se e vo red


Вчера 18:45delovi za imt 533 539 542 mf 135 mf 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 17:52  НОВ ОГЛАС

Scania 124l

Scania 124 vlekac so kiper sistem euro3 pali vozi


3.300 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 17:09Musso 4x4 jeep terenski

Musso 98 g Mercedes 2,9 motor 4x4 registriran Cela godina racen menuv...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:08Vw polo 1.2

Polo 1.2 fabricki plin Klima


2.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 15:16Opel vectra za delovi

Se prodavaat delovi za opel vectra se sto vi treba motor alanseri alt...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:02Bandazi so gumi Vitara Feroza

Se prodavaat bandazi so gumi r 15 odgovaraat na poveke dzipovi


Вчера 14:02Fiat Grande Punto 1.3 M-jet

Se prodava fiat grande punto uvezeno od Italija registrirano do 11 me...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Виница

Автомобили

Вчера 14:02Suzuki

Se prodava suzuki gipce informaci na tel.070879477


1 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:47  НОВ ОГЛАС

IVEKO STRALIS 450

2008 godina Moze i na MK da se naprave za eden den 1100000 km 0702...


6.700 €
или предлог цена
Виница

Камиони

23 јан 20:59DAF 105 XF 410

MEGA SO VARIJABILEN SAMAR 2008 godina 1200000 km Moze i na MK da s...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

23 јан 20:59Aluminiumski bandasi za Golf 4

Bandasite se dobro socuvani i ne iskriveni originalni od golf 4 eks...


100 €
или предлог цена
23 јан 20:46Kapace za retrovizor od BMW L7

Orginalen kapak. Sostojba 10/10


10 €
или предлог цена
23 јан 20:33Prodavam polovni Adr racki (mali i golemi)

Продавам 11 половни АДР рачки (мали) и 1 половна голема АДР рачка. Са...


4 €
или предлог цена
23 јан 20:33Prodavam rezervna guma POLO LUPO VENTO GOLF IBIZA CORSA

Prodavam zacuvana rezervna guma MICHELIN za Polo / Lupo / Golf / Ibiz...


23 јан 20:32Yamaha Virago XV125

Motorot e so MK dokumenti, vo odlicna sostojba bez maana, raboti perf...


1.800 €
или предлог цена
23 јан 13:46Citroen jumper

Se prodava tovarno kombe citroen jumper 2.0 hdi 2004 godina Kombeto...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Комбиња

23 јан 13:14FIAT PUNTO 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 jtd disel 2001 god. El.prozori Centralno Abs Serv...


1.599 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.850 €
Виница

Автомобили

23 јан 12:50BMW E39

--BMW 525 TDS-- -Registrirano cela godina -novi amortizeri napred n...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јан 12:22Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra se sto vi treba motor alanseri alt...


1 €
или предлог цена
23 јан 11:34Mitsubishi Outlander

Ekonomicen urban terenec, ne uvezuvan, celosno servisiran (golem i ma...


9.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.600 €
Виница

Автомобили

23 јан 10:52VW PASSAT 2.0 TDI 4x4-08

Passat karavan 2.0TDI, 140KS, SYNCRO 4x4, 8 ventili, 2008 god, vo odl...


4.990 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 €
Виница

Автомобили

23 јан 09:52HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC sega uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top ...


7.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Виница

Автомобили

23 јан 09:52o&k rh 12.5

Odlicna sostojba 35t 2002 godina


По Договор
или предлог цена
23 јан 00:39Bager o&k rh 12.5

Odlicna sostojba 35t 2002 godina


По Договор
или предлог цена
23 јан 00:39Citroen c2 2005 078276909

Dzv na ovaj broj za poveke inf 078276909


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 22:37Se prodava Volvo s60 2.4 d5

Se prodava volvo s60 2.4d5 120kw 2003god. Registriran so zelen karto...


3.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.300 €
Виница

Автомобили

22 јан 18:23Se prodava traktor Fordson super major

Se prodava traktor FORDSON super major servisiran se si raboti po neg...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.000 €
22 јан 14:13Audi A3 1.6 TDI - 13

Se prodava Audi A3 1.6 TDI Proizvedena 2013god Motor 1.6 TDI so ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.650 €
Виница

Автомобили

22 јан 13:39FORD FOKUS 2.0 ST BENZIN PLIN GHIA OPREMA

SE PRODAVA FORD FOKUS ST 2.0 BENZIN-PLIN SO GHIA OPREMA VO BESPREKORN...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 13:19Traktor Same-Leone 70ks

Vo odlicna sostojba,mozno e zamena za pomal traktor ili kola


2.700 €
или предлог цена
22 јан 08:41Страна 1 од 134

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам