Аеродром
                   
5785 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvanje na krovni kuferi i nosaci THULE

Iznajmuvanje na krovni kuferi i nosaci THULE za site vidovi na vozila...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 апр 11:05Промовирано

LACCETI 1.4 2008 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

Prodavam chevrolet lacetti 1.4 2008 god kupena nova vo makedonija so ...


2.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

25 мај 18:18Промовирано

NISSAN QASHQAI +2 1.5 DCI

Se prodava nissan qashqai+2 Naj ekonomicen i naeftin motor za odrzav...


9.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

23 мај 13:19Промовирано

Hladnjak za Audi 2.5 tdi

Ima cevki za avtomatik, a odgovara i za manual


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:36LEPENJE, FARBANJE BRANICI....

LEPENJE ,FARBNJE NA SEKAKOV VID PLASTICNI BRANICI,SANACIJA NA OSTETEN...


1 €
или предлог цена
Денес 01:39Prodavam moze i zamena BMW120d mercedes automatik c220 2007g

Kolite se vo odlicna sostojba. Vnatresnosta odlicno zacuvana. Sitni k...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 00:48Glava od Toyota 1.4 D4

poveke info na telefon 077566011 cena za glavata 200 evra


200 €
или предлог цена
Денес 00:27КРОВНИ НОСАЧИ

Продавам кровни носачи два пара, само еднаш користени.од mini cooper...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:26Држачи за велосипед Mont Blanc Barracuda

2 држачи за велосипед Mont Blanc Barracuda. Користени држачи, во супе...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 23:49Renault bandazi 16"

Prodavam odlicno socuvani bandazi za Renault 16" so letni gumi 205/55


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 23:38Renault Captur 1.5 DCI Business Navi Edition

STOP/START систем✅ -- LED SVETLA✅ -- FABRI...


12.150 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.200 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 23:20Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI

✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 ✅120 Модел, Тип на каросерија:Pe...


14.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.800 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 23:19Peugeot 308 16 hdi eco

ABS+ESP+AFU+REF, автоматски двозонски клима уред, прогресивен серво у...


10.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.200 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 23:18HONDA ACCORD 2.2i-CTDi 2004-GOD

Se prodava Honda Accord 2.2 i-cdti 140hp Kolata e vo odlicna sostojb...


4.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 22:43Opel corsa automatik

Prodavam mnogu ubava korsa automatik 1.4.... 66 kw so soncev krov nov...


1.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 22:41MAN TGX EURO 6

Se prodava MAN TGX 440 2013god 700.000km, novi 6gumi, novi akumulator...


25.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 22:40GOLF 5 1,9 tdi 2008god

uvezen pred godina dena,vo perfektna sostojba motor karoserija,ni da ...


5.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.300 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 22:05BMW 5 G30 520 D 190 KS 2018

Registrirano do 12 2022, full service, 155000 km, vo perfektna sostoj...


29.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 22:04Pezo 308sw

Neuvezena, so dva para gumi, redovno odrzavana i servisirana vo Evroi...


2.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:494 novi gumi 205 65 15

Gumite se vozeni ne celi 5000km, dimenziite se 205/65/15. Se prodava...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 21:39AUDI A4 2.0TDI 140KS AVTOMATIK S-LINE REGISTRIRANO

Marka: AUDI Model: A4 AVANT Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 143 ...


8.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:28VW GOLF VI 2.0TDI 110KS SERVISIRAN REGISTRIRAN

Marka: VW Model: GOLF VI Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 110 KS ...


6.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:26Nissan Sanny 1400cc Atest plin

Prodavam Nissan Sanny 1400cc so atestiran plinski ured Registriran vo...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:19MAF senzor za BMW 118d n47 105kw/143ks

Se prodava MAF senzor izvaden od BMW serija1 118d so n47 motor 105kw/...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:10EGR ventil za BMW 118d n47 105kw

Se prodava EGR ventil izvaden od BMW serija 1 118d so n47 motor 105kw...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:10Zatemnuvanje HPC Klima Folija

Zatemnuvanje HPC Klima folija za poveke informacii mob.072/269-600


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09BMW X5 M-Paket

BMW x5 M paket 2008 236 ks 3.0d Xdrive Registracija do 13.10 .2022 ...


16.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 20:17Opel Astra H 1.4 Classic III 2010g benzin/plin

Se prodava Opel Astra H 1.4 benzin/plin neuvezena. Kupena od Olimpia ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:55Audi A3 Sportback 2.0 tdi/07-S-line

Audi A3 Sportback 2.0TDI-S-line commonrail 2007 godina vo besprekorna...


6.499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:46TOURAN 1.6 BENZIN PLIN 2007

1.6 MPI 102K.S ТОП СОСТОЈБА БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ ПАЛИ ВОЗИ СО П...


5.050 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:43Passat b6

Prodava passat b6 vo odlicna sostojba, registriran.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:43Renault Clio LIMITED 1.5 dci 2017 neuvezeno

-Prodavam Reno Clio Limited edition 1.5 dci, 75 ks, 2017 god. kup...


12.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:21Nissan Juke N-Connecta 2021 god. neuvezen

Prodavam Nissan Juke 1.0 DiG-T 117ks turbo benzinec, prv sopstvenik, ...


19.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:19Renault Megane CC Karmann

Renault Megane II Karmann CC 2.0 99kw Benzin / plin atestiran Vozil...


5.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 18:59Opel Insignia 2.0 CDTI EcoFLEX Business Edition/NAVI

Insigniata e donesena od Holandija,proizvedena vo 2010god.i e vo odli...


7.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 18:42Kroven nosac bagaznik korpa Thule Retro

Kroven nosac bagaznik korpa Thule Retro Dimenzii Dolzina 100cm S...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:27Krovni nosaci za velosiped Thule ProRide 598

Novi krovni nosaci za velosiped Thule ProRide 598 Kako ponuda imam...


9.300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:27Kroven kufer Thule Motion Sport

Kroven kufer Thule Motion Sport 600, kuferot e ostetena no dobro san...


10.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:27BMW 118D 143hp EURO 5 2010g UNIKAT 135oooKM

BMW 118d 143hp EURO 5 2010g FACELIFT NOVO KOLATA E MAKSIMALNO SOCU...


6.390 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 18:25BMW 1200R

Se prodava BMW1200R vo odlicna sostojba, reg cela god, smeneto ulje, ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Peugeot 206+ (2009god,91.500km)1.1ben

voziloto e vo odlicna sostojba so realni 91.500km. Registrirano do 1...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 18:18Prodavam Coper extra sostojba

Prodavam coper zongsheng 125 cc zongsheng so 5 brzini poniklovan ...


1.090 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.100 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:00MAZDA 2 16V SPORT 1.5 103kc

Mazda 2 16v 103 kc motor na lanec( najdobriot motor na Mazda) Proizv...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.390 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 17:52Страна 1 од 145

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам