Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BAGER - USLUGI

BAGER - USLUGI — PONEDELNIK do NEDELA — JANUARI do DEKEMVRI — USLU...


По Договор
или предлог цена
24 ное 19:56Промовирано

Secenje rusenje busenje beton digalka hidrofor parno

BUSAM ARMIRAN BETON SO KRUNI za aspirator F = 100 i F=120 mm i za ko...


1.000 МКД
или предлог цена
20 ное 11:24Промовирано

Izrabotka i montaza na PVC prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU, DM PROF...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Денес 13:00Промовирано

izvedba na site vidovi elektricni instalacii i osvetluvanje

izvedba na site vidovi elektricni instalacii , osvetluvanje promena n...


1 €
или предлог цена
Денес 19:55pvc

Izrabotka i motaza na PVC i aluminiumski vrati, prozori, roletni, ko...


1 €
или предлог цена
Денес 19:48Инсталација на струја во вашиот дом

Амбициозен, вреден, прецизен и одговорен мајстор Ви нудам инсталац...


1 €
или предлог цена
Денес 19:45Elektricar/ElektroServis

● ЕЛЕКТРО СЕРВИС ●  Сервисирање и изведба на електрични инсталации мо...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:36masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
Денес 18:48Izrabotka na enterier

Izrabotka na sekakov vid na enterier po naracka.kujni,plakari,lizgack...


1 €
или предлог цена
Денес 17:09Dekorativni paneli 850den

prodazhba na dekorativni paneli na golemo i mallo top cena paraqame p...


480 МКД
или предлог цена
Денес 16:39PRODAZHBA NA MONTI OD STIROPOR

Prodazhba na monti od stiropor za poveqe info javete se na brojot .07...


1 €
или предлог цена
Денес 16:38Perlit od stiropor za termo kosbulici

Prodazhba na perlit od stiropor ideallno e za lesen beton termo koshu...


1 €
или предлог цена
Денес 16:38Montaza na bekaton plocki |

--- Vrshime montaza na sekakov vid bekaton plocki; --- Isto ta...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:33Iskop na zemja i transport

Vrsime iskopi ramnenje na placovi ,temeli, podrumi , iskop za bazent ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:22Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 16:22PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 16:21KRSENJE,RUSENJE,CISTENJE,ISFRLANJE SUT

Dokolku imate potreba vo vasiot dom od nasite uslugi tuka sme nie da ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:03Izvedba na Krov-Sanacija i Renoviranje na Krovovi

So dolgo godisno iskustvo vo gradeznistvoto, i so nas profesionalen t...


3 МКД
или предлог цена
Денес 16:02Krsenje Rusenje zidovi,pregradi-Vadenje plocki,kosulici i dr

Najkvalitetno,Najbrzo i Najevtino gi izveduvame slednive uslugi: -...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:02RUSENJE,KRSENJE,BUSENJE CISTENJE,ISFRLANJE SUT i dr.

Gi vrsime slednive uslugi: 1.Vadenje plocki,parketi,laminati 2....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 16:02Profesionalno-Zidanje,Gradenje,Renoviranje-Kuki,Stanovi

Kompletno profesionalno izveduvanje na site vidovi gradezni raboti, s...


1 €
или предлог цена
Денес 16:02Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Денес 16:01Iskop so Mini Bager

Vrsime sekakva rabota so mini bager Iskop na jami Temeli Kanali z...


100 МКД
или предлог цена
Денес 15:50Izvedba na gips karton,fasasi,moleraj

Izvedba na zavrsni raboti vo gradeznistvo fasadi,gips karton,molerofa...


5 €
или предлог цена
Денес 15:44Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 15:28Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:22Renoviranje,Gips Karton Moler,Krecenje,Knauf,Moleraj,Plockar

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:10Gips Karton,Moler,Knauf,Moleraj,Plockar,Laminat,Parketar,Abr

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 14:09ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:06Secenje drva so motorna pila

SAMO ZA VO DVOR!!! VE MOLAM BARAJTE ME NA 075547372 moze i na viber ...


200 МКД
или предлог цена
Денес 13:38ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI ,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:38molerofarbarski uslugi

Молерисување, глетовање, опшивки на прозори,внатрешна изолација со ст...


1 €
или предлог цена
Денес 13:15KRSENJE RUSENJE BUSENJE BETON PLOCKI ZIDOVI RAZNI

Krsenje. rusenje. busenje. secenje. beton pregradni zidovi otvori ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:14KRSENJE RUSENJE SECENJE BETON ZIDOVI RAZNI I DRUGO...

KRSAM RUSAM SECAM SEKAKOV BETON SECENJE SO PILA RAZNI OTFORI ZA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:13KRSENJE SECENJE RUSENJE SEKAKOV BETON 070483719

Secenje so vodeno diamantska pila do 28cm vo dzid, otva...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:13SECENJE,RUSENJE,KRSENJE,BETON:070483719

krsenje rusenje so hilti sekakov tip na beton, vadenje na plocki ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:13Roletni,Venecijanki

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Денес 13:00Izrabotka i montaza na PVC prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU, DM PROF...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Денес 13:00Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00☆Реновирање На Станови Куќи И Деловни Простории

☆Армирачки Работи ■Столбови  ■Носачи ■Тераси ■Скали ☆Ѕидарски Ра...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Денес 13:00Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:31Instalacija na vodovod,odvod sekakov vid na popravki montaza

Instalacija na vodovod,odvod sekakov vid na popravki montaza na sanit...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:17Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам