Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam graficka karticka Asus Geforce 1050ti 4GB

Продавам графичка Asus Nvidia Geforce 1050ti 4gb Модел: Asus EX-GTX1...


16.500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:37Промовирано

GeForce 3090 rtx ROG STRIX 24gb novi

Se prodavaat GeForce 3090 24gb rtx ROG STRIX NOVI!! Bez (LHR) INFO...


Денес 13:54Промовирано

Kukiste Zalman Z11.

Se prodava kukjiste Zalman Z11. So kukjisteto dogajaat i tri kuleri 1...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:00Cooler Master MasterBox MB520 RGB

MODEL NUMBER: MCB-B520-KGNN-RGB MATERIALS: Steel, Tempered Glass, Pl...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:22  НОВ ОГЛАС

Prodavam prazni kukista za kompjuter

Prodavam poveke prazni kukista od razlicni brendovi Chieftek, CoolerM...


400 МКД
или предлог цена
Денес 14:58  НОВ ОГЛАС

,,Куќиште Gigabyte Triton 180

Модуларно со DVD( Režač) и заден вентилатор од 12 см.Сочувано и доста...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Денес 09:37Cooler Master Mystique 631s

Cooler Master Mystique 631s (NEW)


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:15Se prodava kukjiste

Se prodava ova kukjiste samo bez kuleri e kako novo koristeno mesec d...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:31se prodava kujciste powe box skoro novo

se prodava power box kujciste so se power pox napojuvajne kujcisteto...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31kukiste

ispravno kako na slikata sto e so nego ima 2 dvd rw


500 МКД
или предлог цена
02 дек 05:28D 920, HDD 160GB, 2GB ram,500w,DVD RW

se prodavaat ispravni delovi za pc Pentium D 920 dual core 2.80ghz 4...


2.200 МКД
или предлог цена
01 дек 21:38Куќиште

Продавам компјутерско куќиште


500 МКД
или предлог цена
30 ное 20:45P4 ploca / kukiste

Se prodava komplet kukiste so dobro socuvani elementi: - Kukiste - ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:10Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad

Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad ispravni, socuvani


30 €
или предлог цена
30 ное 10:45Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


2.000 МКД
или предлог цена
29 ное 23:57Prodavam Kukjiste

Prodavam kukjishte (aluminium+plastika) marka Premium so na nego ispr...


500 МКД
или предлог цена
29 ное 19:58Kompaktno kukiste

Prodavam malo kompaktno kukiste so napojuvanje od 300W. Ima mesto i z...


1.500 МКД
или предлог цена
29 ное 08:38Lenovo B50-30 Palmrest

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.


2.000 МКД
или предлог цена
27 ное 00:51Kujkiste, (kujkishte) EVEREST

Kujkisteto e prazno ima na nego samo dva kuleri i e vo ispravna sosto...


1.500 МКД
или предлог цена
26 ное 17:33Куќиште DELUX + DVD RW ; Тастатура DELUX ; Звучници Logitech

Се продаваат комплет


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 09:34Kukjiste DELUX+PSU 500w+ DVD RW

Se prodava malku koristeno kukjiste delux so napojuvanje i dvd rezac ...


500 МКД
или предлог цена
19 ное 12:49Se prodava novo kukjiste MATRIX MX 11

Se prodava novo kukjiste matrix mx11 staklo novo nema grebnatinka na ...


900 МКД
или предлог цена
19 ное 12:49KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W


900 МКД
или предлог цена
16 ное 13:58PC desk

одличен ПЦ деск (бирото е куќиште за 2 компјутери) направен е од дрво...


По Договор
или предлог цена
13 ное 13:39Куќиште Matrix NX-32 со еден 120mm fan

Купено од Анхоч во 2017, има две лежишта за 5.25" CD/DVD уреди, е...


777 МКД
или предлог цена
09 ное 13:33kukiste

prodavam kukiste za kompjuter so napojuvanje


900 МКД
или предлог цена
07 ное 20:57Kukiste Cooler Master Elite 130

Mini ITX kukiste od Cooler Master. Odlicen dizajn koj ovozmozuva idea...


2.800 МКД
или предлог цена
05 ное 22:02Kompjuter

Kompjuter za delovi za servi za otpornici strujni tela za delovi za e...


10 €
или предлог цена
17 окт 15:36NOVO mini-ITX Kukjishte RGEEK L80S komplet so 150W PSU

RGEEK L80S (Top Cover with Holes) Mini-ITX Aluminium Computer Case: ...


5.000 МКД
или предлог цена
14 окт 12:49Delovi za kompjuteri

Продавам секакви делови за десктоп компјутери од LGA775 и DDR2 ерата,...


1 МКД
или предлог цена
14 окт 11:08Delovi za 32 bit kompjuter

32 bit DESKTOP KOMPJUTER vo TOP sostojba Procesor Intel celeron 2,2 ...


900 МКД
или предлог цена
06 окт 23:55Kukjishta eftino! 5 komada

Se prodavaat 4 prazni kukjishta 300denari parce, site za 1000den. Kuk...


300 МКД
или предлог цена
03 окт 13:56Gigabyte Midi Tower IF 333

Prodavam kukiste Gigabyte Midi Tower IF 333. Prostor za graficka kart...


1 €
или предлог цена
26 сеп 11:52Powerbox Case Asus DVD-RW 2 Kuleri

Se prodava kukjiste Powerbox, vo odlicna sostojba. So nego sleduva A...


1.200 МКД
или предлог цена
14 сеп 08:59Ново NZXT h710 куќиште за десктоп компјутер.

Купено од Анхоч, извадено од картонската амбалажа само еднаш заради п...


8.500 МКД
или предлог цена
04 сеп 09:53Kukiste smart

Prodavam kukiste vo odlicna sostojba. Cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
29 авг 09:18Куќиште DUKASE V3

🔴 Куќиште DUKASE V3 ✅Резервирајте го уште денес Вашето идеално Ку...


3.090 МКД
или предлог цена
24 јул 12:28ПРОДАВАМ HAF-XM with transparent side window

Кукиштето е без ниту една гребка , одржувано со мерак , се работи за ...


4.500 МКД
или предлог цена
09 јул 09:17Prodavam delovi za PC

Prodavam delovi Ispravni 100% Se prodavaat komplet CENA:1000 DEN...


1.000 МКД
или предлог цена
07 јул 16:20Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


3.200 МКД
или предлог цена
08 јун 10:52𝙎𝙃𝘼𝙍𝙆𝙊𝙊𝙉 𝙑𝙂6-𝙒 𝙍𝙂𝘽

🔴 𝙎𝙃𝘼𝙍𝙆𝙊𝙊𝙉 𝙑𝙂6-𝙒 𝙍𝙂𝘽 ✅Midi Tower VG6-W RGB ATX се и...


3.290 МКД
или предлог цена
04 јун 12:35GAMING КУЌИШТЕ YUHUI

🔴 GAMING КУЌИШТЕ YUHUI 🔴 ____________________ ▪️Arena Kompjuter...


2.890 МКД
или предлог цена
18 мај 11:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам