18759 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFI ALAT OD SITE BRENDOVI DONESEN OD SVAJCARIJA

PROFI ALAT OD SITE BRENDOVI MASINI I ALATI ELEKTRICNI I BATERISKI ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

03 јун 09:34Промовирано

Prodavam profesionalna elektricna skara

Prodavam skoro nova skara na struja od inox 70 x 50 so dva posebni ...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 10:53Промовирано

PS4/5 Играчница ODAX

Играчница која успешно работи 4 и пол години и е едниствената која у...


5.000 €
или предлог цена
11 јун 22:36Промовирано

Kafemati

Продавам кафемат во супер состојба 1.Kафемат Астро 75000den со чит...


75.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:07RACNA MASHINA ZA PCENKA !!

Odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:06Aparat za zavaruvanje LORCH Handy TIG DC 180 PRO

Aparat za zavaruvanje TIG+Elektro-nov donesen od Germanija. Gratis ka...


70.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 20:03Se prodava masina za sienje 5000den

Masina vo odlicna sostojba cik cak zelezna 5000den crvena i zelena po...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:44Nogarki za klub masicki 40cm

Imam 40 nogarki za klub masicki Moze da dostavime niz cela makedonija


250 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 19:39Пластични гајби

Се продаваат гајби телефон 078753385


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дукани и опрема

Денес 19:37Pecka duvalka

Опрема за отпочнување на сопствен бизнис. Печка дувалка45000д, 25-30...


700 €
или предлог цена
Денес 19:35Stanley bostitch pneumatski heftalki

Se prodavaat dve pneumatski heftalki stanley bostitch novi neupotrebe...


130 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
200 €
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 19:27prasinja od 80-110 kg ekstra

POPUST! KOLICINITE SE OGRANICENI! Prasinja od 80-110 kg ekstra od v...


100 МКД
или предлог цена
Денес 19:26мали прасинја за одгледување од 20 до 30 кг

Mali prasinja za odgleduvanje od 15 do 30 kg.Nad 30kg 140 denari po ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:26FREZACKO-DREARSKA RABOTILNICA ; FREZAC-DREAR

SE PRODAVA KOMPLET FREZACKO-DREARSKA RABOTILNICA, CELOSNO OPREMENA SO...


1 €
или предлог цена
Денес 19:16Ramna brusilica

Ramna Brusalka/Ramna brusilica hod 800x400 Prvomajska


1 €
или предлог цена
Денес 19:16  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVAT RAFTOVI I KUKLI ZA BUTIK

Se prodavat raftovi i kukli za butik Cena povolna info 071-271-151 ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:10SE PRODAVAT RAFTOVI,KUKLI BIRO ZA DETSKI BUTIK

Se prodavaat raftovi stalazi kukli za butik Poveke info 078/312-030 ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дукани и опрема

Денес 19:10Se prodava seno balirano

Se prodava visokokvalitetno seno balirano.Ima za prodazba okolu 250 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:58материјали за кафе за продажба ((витрин фрижидер, осветлува)

за фрижидер, Нема никако проблем. Работи чисто. Користен е само за ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Денес 18:37Motor za navodnuvanje

Se prodava motor za navodnuvanje,malku koristen. Lice za kontakt Dimo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:37Рефлектор за стоматолошка столица Gnatus

Se prodava ispraven stomatoloski reflektor so halogena sijalica marka...


5.800 МКД
или предлог цена
Денес 18:35Prskalka za lozje

Vrtete na 070584231


По Договор
или предлог цена
Денес 18:33  НОВ ОГЛАС

Linija za peleti i elevatori

Se prodava peleterka so kapacitet od 150 do 200 kg na cas peleterkata...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Индустриски машини

Денес 18:27pumpa za voda Sever

Se prodavat pumpi za voda Sever monofazni 1kw-2800 obrtaja 1.4...


1 €
или предлог цена
Денес 18:16Hidraulicen apkan abkant 6m

Hidraulicen apkant abkant 6m marka tensol


1 €
или предлог цена
Денес 18:07Cirkular za metal

Cirkular za metal 250 mm italjansko proizvodstvo


1 €
или предлог цена
Денес 18:07Hilti

Hilti bormasina so kruni do fi 60 mm so vakum pumpa


1 €
или предлог цена
Денес 18:07Се издава плац

Се издава плац од 150 квадрати на ул.Винковачка на 50 метри од прес...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Се изнајмува платформа за монтери

Се изнајмува платформа за монтери(електо инсталатери,монтери за безбе...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:46  НОВ ОГЛАС

Vitrini, fioki, ormarcinja...

Se prodavaat vitrini pogdoni za knizari, zlatari itn ... Kompleto...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Денес 17:45Mikser

30 litarski chef master ekstra sostojba


1 €
или предлог цена
Денес 17:44Kabel za struja

Prodavam kabel za struja 3x16 Dolzina 35m


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:39Kafezi za kokoski nosilki * EVTINO *

Se prodavat Kafezi za kokoski nosilki .. ** Klaserka ja jajca** POV...


1 €
или предлог цена
Денес 17:37Makita 18V Strafilica, Trimer, Pravosmukalka

Porodvam PROFESIONALEN Alat Makita 18V Strafilicata e so opcija za n...


420 €
или предлог цена
Денес 17:36Avto Servis Kis

Avto Servisot Kis vi nudi brz servis, besplatna promena na maslo i f...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

Денес 17:22Trimer trimeri straus 4.2kw frezi freza pili

Novi trimer straus austriski 4.2kw


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Професионални алати

Денес 17:17KOMPLET ALAT SKORO ZA SEKAKVA NAMENA

Alatot e so site mogucni dodatoci za brusenje secene na srkakov matre...


100 €
или предлог цена
Денес 17:16Novi Agregat agregati Honda 4.2kw so kluc

Novi agregati


285 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Професионални алати

Денес 17:11DIGITALNA VAGA MERI 500 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam digitalna vaga meri 500 grama so preciznost od 0.01 grama mn...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 17:11Се продава мешалка

Се продава мешалка, цена по договор контакт: 075 306 344 - Лоза


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

Monofazen motor 3.ph na 2800obrat.

Prodavam monofaezen motor 3kw na 2800 obratai . Model:YL90L-2, motoro...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:58Plasticni kofi so kapak i metalna drska.

Prodavam cisti plasticni kofi so kapaki metalna drska kofite se cis...


40 МКД
или предлог цена
Денес 16:57Se prodava konstrukcija za susenje tepisi

Se prodava konstrukcija za susenje tepisi... Imam I top reklama na ko...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:54Страна 1 од 469

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам