Цела Македонија
                   
53499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mini one 1.6 minimalist

Voziloto e doneseno sega od ch servisna kniska odlicna sostojba reg c...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 €
12 јун 13:43Промовирано

Audi a6 2.0 2007 godina registriran so novi gumi Mozono e za

Audi a6 2.0 2007 godina registriran so zelen karton so novi gumi mnog...


5.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

11 јун 09:50Промовирано

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

SlEP SLUZBA 🔥POMOS NA PAT24/7🔥 PROFESIONALEN TRANSPORT NA VOZILA NI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:32Промовирано

MERCESES C 220CDI REDIZAJN FULL-UNIKAT AUTO

SE PRODAVA MERCEDES-C203 ●220 CDI 150ks - REDIZAJN ●2004 GODINA ●F...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:08FIAT PUNTO 1.3mjt FULL- UNIKAT AUTO

SE PRODAVA FIAT PUNTO ●1.3 Mjt ●2007 GODINA ●FULL OPREMA ●PLATE...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:07OPEL MERIVA 1.7CDTI FULL-UNIKAT AUTO

KOLATA E TOP


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:07SEAT LEON 1.9TDI 77kw 105ks FULL-UNIKAT AUTO

KOLATA E TOP


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:07VW TOURAN 1.9TDI 105KS FULL- UNIKAT AUTO

SE PRODAVA TOURAN ●1.9TDI, 105KS ●2008 GODINA ●FULL OPREMA ●PLAT...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:07GOLF 5+ 1.9 TDI 105 ks FULL-UNIKAT AUTO-2006

SE PRODAVA GOLF 5+ ●1.9 TDI, 105 KS ●2006 GODINA ●FULL OPREMA ●PL...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:07FORD FIESTA 1.4HDI FULL OPREMA UNIKAT-AUTO

●SE PRODAVA FORD FIESTA ●2002 GODINA ●1.4 TDCI ●FULL OPREMA ●KOM...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:07FICO RATKAPNI

Ratkapnite se vo solidna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 22:06BMW 740 2011

Se prodava BMW 740d 2011 godina, kupena od oficijalen diler na BMW vo...


17.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 22:05VW up! Move up! 1.0 60HP - 83.000km - 16god

VW up! Move up! 1.0 60HP - FULL OPREMA Увезена од Германија Менувач: ...


6.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 22:00Mercedes E200 CDI BLUETEC - 2015

Mercedes E200 BlueTec - 2200kubika - 100KW (136HP) DIESEL УВЕЗЕНА О...


17.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 22:00BMW 740d XDRIVE - 228KW (306HP)

BMW 740d XDRIVE / 228KW (306HP) УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА Регистрирана до...


17.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 22:00Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) - Diesel

Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) DIESEL УВЕЗЕНА ОД ЕУ Мен...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 22:00PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI - 88KW (120HP)

PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI / 88KW (120HP) КАБРИОЛЕТ УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈ...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 22:00Prodavam Fiat Scudo 1.6 hdj

Voziloto e vo odlicna sostojba so full oprema: klima,centralno,elektr...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 21:59Prodavam citroen C3

Prodavam citroen C3 2005g Dizel Registriran 2100e Tel.0707863...


2.100 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 21:56MINI COOPER D 1.6 HDI DIESEL FACELIFT

Mini Cooper 1.6hdi diesel najeftiniot motor za odrzuvanje od Peugeot...


4.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.600 €
Радовиш

Автомобили

Денес 21:54MAZDA 3 1.6 D 109 KS MOTOR EURO 4 VOZILOTO E 2007 GOD

PRODAVAM.. 077.829.827 MAZDA 3 1.6 D 109 KS MOTOR EURO 4 VOZILOTO ...


117 €
или предлог цена
Денес 21:53Ford Fiesta 2004 1.3 benzin 107.934km

Колата е купена од Македонија. Зачувана во прекрасна состојба пали-во...


2.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:51Seat Ibiza 1.4 Tdi - Klima - 2008 God

SEAT IBIZA 1.4 TDI - 2008 GOD - KLIMA 2 KLUCA 5 BRZINI 4 DOBRI GUM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 21:50Audi a4 2.0 Tdi - S line - Full Oprema

AUDI A4 2.0 TDI - KLIMATRONIC REGISTRIRAN ZELENKARTON FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 21:50VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS 2006 god.

Registrirana cela godina Dobra sostojba Dva kluca Smeneto ulje...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 21:46RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS GRANDTOUR 2016/2017G

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS GRANDTOUR 2016/2017G KOPLETNO OPRMEN OD PR...


7.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 21:44SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 110KS AMBIENTE 2016G

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 110KS AMBIENTE 2016G KOMPLETNO OPREMEN OD PRV ...


10.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 21:44opel astra j vo ekstra sostojba 2013 g.

HITNO INFORMACII SAMO NA OVOJ BROJ 071 246 307 ROBERT.kolata se proda...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 21:42Mercedes clk 200

Mercedes clk 200 kompresor Registriran do 07.2021 Avangard oprema ...


7.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:40Fiat Bravo 1.9jtd

Fiat Bravo 2007 godina vo odlicna sostojba 1.9jtd 120ks registrirano ...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:40** CITROEN C3 1.1 ** 2008g (50KW-70KS)KAKO NOVO 💥 TOP

☆☆ CITROEN C3 1.1 MOTOR BENZIN SO 70KS ☆☆ ➡️2008 GODINA 1.1 BENZ...


2.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:35** OPEL TIGRA 1.3 CDTI **2007g UNIKAT STAKLOO !!!

topp sostojbaa


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:35** RENAULT TRAFIC 2.0 DTI **2008G ( PERFEKTNO ) !!

VOZILOTO E DONESENO OD ITALIJA .. I SE PLATENI SITE DAVACKI DO M...


5.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:35** FORD FOCUS 1.6 TDCI **2005G (66KW-90KS)ODLICEN !!

☆☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 2005 g MOTOR SO 90KS ☆☆ ➡️2005 GODINA 1.6 T...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:35** CITROEN C3 1.6 HDI ** EXCLUSIVE * 2007G STAKLOO

☆☆CITROEN C3 1.6 HDI 2007 MOTOR SO 90KS ☆☆ ➡️2007 GODINA 1.6 HDI....


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:35** BMW 118 2.0d **FACELIFT 2009g (105KW-143KS) UNIKAT !

☆☆ BMW 118 2.0 NOVIOT MOTOR SO 105KW/143KS KS ☆☆ ➡️2008/09 GODINA ...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:34Nissan Qashqai 2.0.DCI 150 ks 2008god 4x4 Panorama krov

Uvezen od prv gazda. So full oprema Navigacija Klimatronic dvozins...


7.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:34** FORD FIESTA 1.4 TDCI **2007g (55KW-80KS) STAKLO !

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! UVEZENA OD ITALIJA SO PLATENI D...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:34** RENAULT SCENIK 1.5 DCI **2008g STAKLOO NOVO

***NA VOZILOTO SE PLATENI DAVACKI DO REGISTRCIJA !!!🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰 ...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:34** FORD FIESTA 1.4 TDCI **2009g TITANIUM STAKLOO

☆☆FORD FIESTA 1.4 TDCI 2009g MOTOR SO 80KS ☆☆ ➡️2009GODINA 1.4 TDC...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 21:34Chevrolet AVEO 1.2 tng 2014g

Prv gazda,proizveden 2014 godina, plin so atest, prva boja, gum...


3.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 21:33BMW X5 3.0D 235KS

-Bmw x5 3.0d 4X4 -AVTOMATIK MENUVAC - PARKING SENZORI (NAPRED NAZAD...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:32Golf 6 2.0 -10

***** INFO NA 078223554 ***** ITNO ITNO ITNO Se prodava golf 6 2.0 ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 21:32Страна 1 од 1338

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам