Цела Македонија
                   
39060 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 150KS 2014 GODINA

AUDI A4 2.0 TDI 150KS 2014 GODINA - 182.000km - Registriran do 08...


14.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

23 јан 21:54Промовирано

PRODAVAM VW TUARAN 2014 GODINA 1.6 TDI...FABRIKA...TOP

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 10 200VRA. 💶💶💶 📌📌📌�...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 јан 14:07Промовирано

Se prodava Audi A5

Se prodava audi a5 2008/2009 god 1.8 tfsi Kolata e vo odlicna sostojb...


8.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.590 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

20 јан 09:25Промовирано

Pezo 307 1.6 HDI

kolata e vo odlicna sostojba 1.6 HDI ekonomicen motor. Napraven serv...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:26Bmw 330xd

Reg pred 2 dena napraven servis Najfull oprema tempomat komandi na ...


6.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 22:24Audi A3 1.6 TDIe Attraction 2010

Se prodava Audi A3 1.6 TDIe Attraction 🔸77 kW / 105 HP 🔸249,897 km ...


5.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:18Se prodava Volkswagen Golf V 2.0 TDI Comfortline

Se prodava Volkswagen Golf V 2.0 TDI Comfortline 🔸103 kW / 140 HP🔸e...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.999 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:18Nissan X-Trail 2.2dci 136ks 190 000km 2WD 4WD 4LOCK 6-BRZINI

Nissan X-Trail 2.2dci 136ks 190 000km ORIGINALNI 6-BRZINI 2WD 4WD 4LO...


5.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:16VW GOLF 6 2.0TDI 110KS 159000km Notarska garancija

➖🥇 DL AUTO LUX MK 🥇➖ ✔🔝NOTARSKA GARANCIJA ZA KILOMETRI ORIGINAL...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:16Peugeot 204 Damski menjac

Peugeot 204 God 1970 Damski menjac


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:16Golf VI 1.4 2009 so plin

Se prodava Golf6 1.4 so atestiran plin 2009 godina,213000km,vozilo k...


6.299 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:15MERCEDES E250 CDI 4MATIC 4X4 / Mercedes-Benz E 250 CDI

𝗠𝗘𝗥𝗖𝗘𝗗𝗘𝗦-𝗕𝗘𝗡𝗭 𝗘𝟮𝟱𝟬 𝗖𝗗𝗜 𝟰𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖 𝟰𝗫𝟰 - Ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:15PEUGEOT 308 2.0 BlueHDI 150ks Euro6 SPORT ALLURE

PEUGEOT 308 2.0 BlueHdi 150ks Euro6B 2015g manuel 6 brzini 152 000km...


11.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.500 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:15Opel Astra 1.7CDTI 125ks COSMO NAVI BI-Xenon

OPEL ASTRA 1.7CDTI 125ks 2011god COSMO NAVIGACIA BI-XENON 162 000km ...


6.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:15CITROEN C3 1.4HDI EXCLUSIVE

Kolata e vo odlicna sostojba, reg+zelen karton do Avgust 2022. 4 nov...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 22:14VW GOLF 6 2.0TDI 110KS 167 000km Notarska garancija

➖🥇 DL AUTO LUX MK 🥇➖ ✔🔝NOTARSKA GARANCIJA ZA KILOMETRI ORIGINAL...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:14Mercedes Cls 320 cdi

Se prodava mercedes cls 320 cdi designo edition uvezen od germania 20...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 22:13Mazda 3

Se prodava Mazda 3 hdi 1.6...110ks 2005god na bg tabli... extra sosto...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 22:12AUDI TT S LINE TFSI 2008 !

Voziloto e redovno servisirano odrzuvano 2.0 TFSI Benzin novi gumi s...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:12MAZDA 3 / MZR-CD 185ks / Hatchback

УНИКАТ - MAZDA 3 - 2.2 турбодизел со 185кс 2011 година Опрема вкл...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 22:08Ford Courier 1.8 tddi

Ford Courier 1.8 tddi 44 kw Celicni bandazi 14 so dobri zimski gumi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:08BMW E46 320D

Bmw 320 e46 136 Aluminiumski bandazi so solidni gumi Klima raboti b...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:08golf 6 kupen od порше мк

Kupena vo Porshe Makedonija Proizvedena: 2009 Godina Motor: 1.4/5...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:06Se prodavam fort orion vo delovi

Vo delovi motor 1.6 vo odlicna sostojba dizel


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 22:05Bmw 120d 2006 god.

BMW 120d 2006 год. Колата е во перфектна состојба и може да се проба...


56 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 22:03OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO NAVI FUL OPREMA

OPEL ASTRA COSMO PROIZVEDENA 29.06.2012 GOD. PRODAVAM OPEL ASTR...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:59CITROEN DS 4 1.6 TURBO BENZIN SPORT CHIC UVOZ OD SVAJCARIJA

REGISTRIRANA DO 5.11.2022 GOD. REGISTRIRANA DO 5.11.2022 GOD. REGIS...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:58BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket


11.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:53PRODAVAM DELOVI ZA FORD FOCUS 1.8 TDCI

Se za ford focus 1.8 tdci 2003 god


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:51SE PRODAVA FORD FOCUS 1.4 benzin plin

Kolata e vo odlicna sostojba


1.399 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:51FORD FOCUS 1.8 TDCI VO TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba fali registracija


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:51golf gtd dsg

golf 2.0tdi170ks Gtd full oprema dsg menjac parking senzori xenon le...


10.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:48AUDI A8 3.0TDI QUATTRO 4x4 FACELIFT 2007 GODINA *NEUVEZUVANO

AUDI A8 3.0TDI QUATTRO 4x4 FACELIFT 2007 GODINA REGISTRIRANO CELA GOD...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:48Reno 19 evropa 100.000km

Renoto e zdravo bez skapani delovi. Motor so 103. 000km odlicno rabot...


400 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
800 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:47AUDI 1.8T PLIN.. - - ODLICNO - -

Se prodava audi 1.8t 150 ks Atestiran plin Sportski spirali i amorti...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:46Mitsubishi Lancer

Kolata e kupena vo MK i odrzuvana vo ovlasten servis, odlicen motor n...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:45Peugeot 301 1.6hdi 2013 euro5

Peugeot 301 1.6hdi 68kw 2013 kupen vo mk.. So najvisoko nivo na opre...


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:42Golf

se prodava folcvagen golf 5 1.9tdi 2007g kolata e registrirana skoro ...


4.750 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.100 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:39AUDI A4 MASKA NA BRANIK

AUDI A4 MASKA NA BRANIK NOVA ORIGINAL 070721289


9.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:38Nisan x-trail dci

Nissan e vo odlicna sostojba reistriran do 20 .12 2022 gid cela god


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Чешиново / Кочани

Автомобили

Вчера 21:38Mercedes cls 320 cdi

Moze zamena so vasa doplata Extra cena kes Registriran servis novi...


9 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:37MERCEDES ML

MERCEDES ML.320 CDI 2009 GOD .FACELIFT NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS P...


11.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:36Lev far za peugeot 207 nov

Lev far za peugeot 207 nov 070721289


6.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:36Страна 3 од 977

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам