Подкатегорија:
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mitsubishi lift

Se prodava lift(kran) mitsubishi kreva do 26metri visina vo top sosto...


16.000 €
или предлог цена
22 ное 09:29Промовирано

PODVIZNA DIGALKA JLG ZA RABOTA VO VISINA 13 METRI

ZA IZNAJMUVANJE Model: JLG Nosivost: 200 Kg Vis. na diganje: 8 met...


Денес 10:33Промовирано

minibager komatsu pc 55

se prodavat eden ubav bagger pc 55 2006 godina edna korpa so gusenici...


28 ное 17:38Промовирано

Se prodava platforma

Се продава Висина на лифтот - 15,5 м Година 1999-2000 Должина на ...


По Договор
или предлог цена
26 јан 17:09Vrsam iskop i transport

▪︎Vrsam sekakov vid na iskop so malo bagerce za temeli i golem bager ...


24 јан 22:50Mercedes Actors

Киперот е во одлична состојба за повеќе информации јавете се на доле ...


1 €
или предлог цена
14 јан 11:11Poluprikolka SCHMITZ

Se Prodava Poluprikolka Schmitz Predna osovina se kreva Polupriko...


11 јан 12:44Dumper Raco doneseno od Svajcaria

Prodavam dumper raco 1500 so :4500Hour godina 1994 vo odlicna sostoj...


08 јан 10:51Valjak

Se prodava valjak guna bubanj bomag BW 177 DH-4,2006 god 3000 casa uv...


По Договор
или предлог цена
11 дек 16:02Kiper kamion MAN 41 480 5 osovini eur5

Kiper Man 41 480 2007 sega uvezen od Ch


11 дек 16:01ATEGO 1823

SE PRODAVA MERCEDES ATEGO 1823 , 2001 GODINA MOZE ZAMENA ZA KAMION 3...


04 дек 10:16SANDUK, HIDROULICNA RAMPA MERCEDES

Se prodava hidroulicna rampa od Mercedes 410 od 1996 godina model kak...


По Договор
или предлог цена
02 дек 09:17PLATFORMA ZA KAMION

Prodavam platforma za kamion za rabota na visina. Poveke info na tel ...


2.600 €
или предлог цена
24 ное 08:37Kiper sanduk 2005god.

Kiper sanduk za cetiriosovinec so dva cilindra mnogu stabilen ibrz za...


24 ное 00:59Presa za dzubretar

Presa za dzubretar vo odlicna sostojba moze da se probat koga sakate ...


21 ное 14:35Prodavam viljuskar

PRODADENO!


19 ное 10:51KIPER MEILLER DAF 2008 god

KIPER UVEZEN OD SVAJCARSKA


12 ное 12:52Reduktor za 6x6

Se prodava reduktor za man mercrdrs so preden pogon za 6x6 ispraven.v...


01 ное 19:57Haulotte digalka

Haulotte 20m digalka Godina:2004 Sati:4300 Visina: 20m Diesel Uvoz od...


1 €
или предлог цена
31 окт 21:00Telescop Merlo 35.13

Telescop Merlo 35.13 Nosivost: 3500kg Telescop: 13m Sati : 13k Vilusk...


1 €
или предлог цена
31 окт 20:58Mercedes 817 shlep sluzba

Se prodava mercedes 817 shlep sluzba godina 1998 odlicna sostojba reg...


9.500 €
или предлог цена
22 окт 22:20Prikolica

Prikolka Gorica


18 окт 09:40Poluprikolka SCHMITZ

Prodavam poluprikolka marka Schmitz Godina na proizvodstvo: 2006 Po...


По Договор
или предлог цена
04 окт 13:00Caterpillar 973 - 9800 Saati - 1987 God

Caterpillar 973 - 9800 Saati - 1987 God


02 окт 13:00Scania PTO

Prodavam pumpa- konektor ( PTO) za Scania R420 euro 5 viber: 00491...


450 €
или предлог цена
28 сеп 19:42Damper

Ausa ahg 350 God 2003 Sanduk 2 m3


11 сеп 10:06SCANIA 124/440

delovi za SCANIA


По Договор
или предлог цена
03 сеп 13:38Poluprikolka SCHMITZ Moze Zamena

Se prodava Poluprikolka SCHMITZ Predna osovina se kreva Poluprikolka ...


21 авг 22:19Fiat Ducato

FIAT DUCATO


13.000 €
или предлог цена
01 авг 13:07Mercedes 26-32 6x4

Камионот е во топ состојба сите гуми му се нови оригинал кипер, мала ...


27 јул 08:02Tamce Kabina tam 80,75

Kabina za tamce ne krpena zdrava e fabricki kabinata e gola moze i so...


500 €
или предлог цена
14 јул 07:30Daf 460 2008god

Se prodava kamion Daf 460, 2008god vo SUPER sostojba. Ladilnik Smitz...


По Договор
или предлог цена
11 јул 18:03Kiper

Kiper Minerva za 4 osovinec 20m3 8500€+ddv


07 јул 23:22SCHMITZ 2006

Prodavam poluprikolka Schmitz 2006 godina vo dobra sostojba so site 6...


06 јул 16:27SCHMITZ 2007

Prodavam poluprikolka Schmitz 2007 godina,so site 6 novi gumi diskovi...


06 јул 16:20Straf za shlepanje

Procistuvam navoj ,kaj kamioni mercedes man iveco,renault nad 2002g. ...


30 јун 22:46VOLVO I POLUPRIKOLICI

VOLVO euro 5 2007 godina VOLVO euro 5 2006 godina 2 poluprikolici...


30 јун 14:28СЕ ИЗДАВААТ ПРИКОЛКИ

Издаваме Приколки Мега и Стандарди цена по договор фирма:Тргошп...


19 јун 14:06Kamionska galanterija

Prodazba na golemo i malo na Kamionska Galanterija i delovi , so mozn...


19 јун 12:31RAMPI ZA UTOVAR

Visoko kvalitetni rampi za utovar na sekakov vid na vozila i gradezni...


1 €
или предлог цена
12 јун 15:12oska

oska


30 мај 20:14MAN

DEFERENCIJAL OD MAN www.tarzan-trucks.com


25 мај 21:49Mercedes 1213

Se prodava Mercedes 1213, proizveden 1985, registriran vo solidna sos...


04 мај 23:35Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам